Весняна Дебатна Школа

27-28 березня у Чернівцях на базі юридичного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича відбулася Весняна Дебатна Школа. Захід проводився у два етапи: у перший день учасники слухали лекції креативних та компетентних спікерів. Ними були Святослав Линдюк та Микита Буров – представники Одеського відділення ФДУ. Тренери вдало доповнювали свої виступи доцільними прикладами, з якими інформація ставала ще ціннішою та зрозумілішою. Також Микита та Святослав впродовж своїх виступів використовували інтерактивні методи навчання, що значно полегшило сприйняття учасниками складних аспектів викладеного матеріалу. Між лекціями організовувалися кава-брейки, де юні дебатери ділилися враженнями від лекцій, веселилися та знаходили собі нових друзів. Після такої плідної роботи всі потребують відпочинку. Нашою великою командою ми грали в Еліас, Уно та ласували смачною піцою.

На наступний день усі бажаючі мали змогу не тільки слухати, а й діяти. Отже, був проведений дебютний турнір для учасників Школи. Всі з цікавістю та острахом чекали на свою першу гру. Дебати проходили в три раунди і завершилися фінальною грою. Після кожної гри учасники мали змогу почути конструктивну критику суддів та отримати цінні поради щодо власного виступу.

І, звичайно, фінал. У фінал пройшли чотири команди, серед яких було визначено та нагороджено команду-переможця, а також Топ-спікера. Тема Фіналу: інфослайд: Ви практикуючий психолог. Ви бачите, що майбутня наречена Вашого неповнолітнього сина йому не підходить. ЦП не буде висловлювати професійної думки. На позитивній ноті Школа закінчилася нагородженням переможців фіналу.