Колишнього викладача юридичного факультету ЧНУ Наталію Корчак обрано головою Нацагентства з питань запобігання корупції

Korchak_bГлавою Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПК) одноголосно обрано Наталію Корчак, яка в період з 1995 по 2004 роки працювала на кафедрі цивільного права юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Корчак Наталія Миколаївна родом із Козятина Вінницької області. Закінчила юрфак Київського університету імені Тараса Шевченка, після чого тривалий час викладала господарське право на юридичному факультеті ЧНУ.

Кандидатську дисертацію «Правові питання антимонопольного регулювання підприємницької діяльності в Україні» за спеціальністю 12.00.04 захистила у 1996 році. Вчене звання «доцент» отримала у 1999 році. З 2004 року очолювала кафедру господарського права і процесу в Юридичному інституті Національного авіаційного університету, а з 2013 року обіймає посаду професора кафедри.

Наталія Миколаївна Корчак – автор та співавтор понад 90 наукових і навчально-методичних праць, які отримали визнання фахівців, серед яких підручник, 4 навчальні посібники. Здійснює наукове керівництво дисертаційними дослідженнями, підготувала кандидата юридичних наук. За багаторічну сумлінну працю на педагогічній ниві та професійність нагороджена Почесною грамотою Державної судової адміністрації.

Нагадаємо, що створення Національного агентства з питань запобігання корупції є однією з умов отримання Україною безвізового режиму з Європейським Союзом, а обрання його голови створює умови для початку виконання його завдань і повноважень щодо формування та реалізації антикорупційної політики в Україні. Тож побажаємо Наталії Миколаївні наснаги та успіхів у цій надзвичайно важливій та нелегкій справі!