Майстер-клас із захисту власного бренду

23 березня Чернівецьким осередком Ліги студентів АПУ на базі юридичного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича було проведено майстер-клас по захисту власного бренду. Спікером заходу виступив Віталій Павлик – практикуючий юрист, викладач кафедри публічного права, засновник юридичної фірми “Che Lawyers”. Великою перевагою майстер-класу було те, що Віталій не обмежився поняттям «бренд», а приділив увагу іншим, не менш важливим категоріям, що стосуються бренду та галузі інтелектуального права в цілому. Спікер пояснив учасникам, яка існує відмінність між такими поняттями як торгова марка, бренд та комерційне найменування. Наступною темою нашого обговорення стало таке явище як «Тradedress». Ми аналізували різноманітні розпізнавальні комерційні оформлення у практиці закордонних компаній. Також цей захід надав можливість учасникам отримати цінні практичні поради. Спікер висвітлив важливі аспекти процедури захисту власної торгової марки та відповідальності за порушення прав власника ТМ. Загалом, майстер клас пройшов продуктивно, а право інтелектуальної власності виявилося дуже цікавим. Дякуємо Віталію Павлику за актуальну та практичну інформацію. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.