Круглий стіл “Сімейні відносини у ХХІ столітті”

25 березня Чернівецьким осередком Європейської асоціації студентів права – ELSA Chernivtsi на базі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича був організований круглий стіл на тему “Сімейні відносини у ХХІ столітті”. Спікером заходу виступив адвокат Решетов Віктор Вікторович.

Основною темою бесіди була практика розгляду судами справ про розірвання шлюбу, поділ майна подружжя та виплату аліментів. Віктор Вікторович поділився зі студентами цікавими історіями з практики, обговорив окремі положення чинного сімейного законодавства та механізм його застосування судами України, розповів про курйози в адвокатській практиці.

Студенти мали змогу поставити питання з приводу практичних аспектів сімейного права, дізнатись багато нового і цікавого, поглибити свої знання з сімейного права.

Дякуємо Віктору Решетову за цікаву і позитивну бесіду та приділений час. Сподіваємося на подальші зустрічі.