Зустріч з бійцями 28-ї окремої механізованої бригади

4 березня 2016 року викладачі та студенти юридичного факультету мали приємну нагоду зустрітися особисто з нашими заочними друзями – бійцями 28-ї окремої механізованої бригади.

Доцент кафедри філософії та теорії права Місевич Сергій Васильович познайомив рідний факультет зі своїми побратимами, з якими проходив службу.

З викладачами та студентами юридичного факультету зустрівся Заступник командира 1-го гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону по роботі з особовим складом 28-ї окремої механізованої бригади, майор Базарний Сергій Васильович.

Декан юридичного факультету Пацурківський Петро Станіславович від імені колективу факультету подякував нашим захисникам за їх важку працю і щоденний героїчний подвиг.

Представник командування 28 окремої механізованої бригади майор Базарний Сергій Васильович вручив декану подяку професорсько-викладацькому складу та студентам юридичного факультету від імені командування 28-ї окремої механізованої бригади.