Акція “Подаруй Солдату свято!”

Наближаються новорічні та різдв’яні свята, коли всі ми зберемося у колі сім’ї та весело святкуватимемо. Проте не забуваймо, що десь там в окопах далеко від своїх родин мерзнуть на бойових чергуваннях наші герої-захисники, що тримають на своїх плечах наше мирне небо.

Чернівецький національний університет з 8 по 28 грудня 2015 року оголошує акцію “ПОДАРУЙ СОЛДАТУ СВЯТО”

Програма мінімум:

1. Кулінарний “суботник” – наготуймо нашим героям-захисникам домашніх страв, без яких важко уявити Новий рік, – салат олів’є в окопі смакує найкраще (запам’ятається на все життя)!

*Про час (між 21 та 27 грудням) та місце проведення буде повідомлено окремо.

1. Зберімо для солдат домашню консервацію – підтримка, яку відчуваєш на смак, коли на казенну тушонку вже дивитися не можеш.
  2. Зігріймо солдата теплом наших сердець – збираємо кошти на придбання 150 пар теплих бурок з галошами та/або зносимо валянки/бурки, фуфайки, зимові рукавиці, сведри, шапки чоловічих розмірів.

Якщо подужаємо:

1. Обіймімо солдата міцно-міцно, щоб йому стало взимку аж спекотно – збираємо кошти на придбання зимовихкомплектів одягу(1 комплект верх/низ – 1100 грн).
  2. ОКРЕМЕ ПРОХАННЯ З ФРОНТУ (збираємо кошти на придбання або приймемо вживане, але робоче):

1) для того, щоб причепурити дивізіон 17-тонних “снігурочок” (САУ 2С1), щоб їхні “сніжки” летіли далеко і точно необхідно:

– перфоратор,

– болгарка-турбінка,

– інверторний зварювальний апарат

2) для полегшення солдатського побуту:

– пральна машинка “малютка” з ручною заливкою води,

– духовка,

– кабель електричний.

Зібране буде доставлене на передову під час поїздки, що попередньо планується на новорічний тиждень (28.12.2015-03.01.2016).

Звіт про підсумки акції – на сайті ЧНУ.

Куди звертатись? Студпарламент факультету, заступники деканів факультетів з виховної роботи.

Наш партнер-натхненник: буковинська “Армія SOS” та найчарівніша Леся Михайлюк (http://www.armsos.com).

Координатор акції: викладач юридичного факультету ЧНУ Місевич Сергій Васильович (тел. 0505706693)

Переглянути у PDF