Чернівецький національний університет радо вітав свого випускника Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка

3 жовтня 2015 року під час візиту до Чернівців Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся із студентами та викладачами рідного для нього Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в рамках святкування 140-річчя університету. Очільник уряду подякував своїй Alma Mater за здобутті знання в університеті, що стали надійним фундаментом у його становленні як успішного політичного та державного діяча. У ході зустрічі Арсеній Яценюк торкнувся ряду гострих питань розвитку України, зокрема, складної зовнішньополітичної обстановки, назрілих соціально-економічних проблем та шляхів їх вирішення, створення нової української поліції, завершення судової реформи та поступового оновлення суддівського корпусу, боротьби з корупцією на чолі з новоствореним Національним антикорупційним бюро, багатьох інших питань.

У своїй промові Арсеній Яценюк звернувся до студентства університету та закликав його бути більш активним в розбудові нашого суспільства і держави, здобувати якісну освіту та творити спільне майбутнє. “Тому в цьому святому для мене місці, університеті, знання – це ваша основа. Бажання і впевненість – це ваша сила. Віра – це шлях, як досягнути результат. У мене немає жодного сумніву, що час пройде, і Україна стане членом ЄС. Ми зробимо нашу сильну європейську Україну. В тому числі – завдяки найбільш європейському місту Чернівці, і найкращому університету та найкращому викладацькому складу – ЧНУ” – наголосив Прем’єр-міністр.